המרכז לטיפולי שיער ואנטי איייג'ינג לגבר בשיתוף מספרת דניאל שמש
נותנים לכם הטבה מיוחדת, לטיפולי IPRF לשימור השיער.

מהו הגורם להתקרחות גברית:

התקרחות גברית טיפוסית ותורשתית נגרמת עקב עליה חדה בהורמון DHT שהוא תוצר לוואי של הורמון הטסטוסטרון שפעיל מאוד בגוף הזכרי החל מגיל ההתבגרות. הDHT הופך את השערה עם הזמן לדקה ושבירה יותר ויותר עד שזה מגיע לשלב שבו השערה דקה מכדי שיראו אותה או לחלופין היא נושרת לאלתר מהקרקפת. לעיתים, התהליך קורה מהר תוך כמה שנים ולעיתים התהליך הוא איטי לאורך שנים רבות.

מהו IPRF?

הרעיון המרכזי של הטיפול הוא להזין את זקיקי השיער בגורמי גדילה בתקווה שהם ישקמו את עצמם יראו עבים וחיוניים יותר ובמטרה להפסיק את נשירת השיער וההתקרחות הגברית. בטיפול IPRF אין שימוש בחומרים לא טבעיים כדי ליצור את ההפרדה בין תאי הדם לחלבון הפיברין שהוא מלא בפקטורים של גדילה והתחדשות ובנוסף החומר הוא סמיך מרוכז וצמיגי יותר ולפיכך הוא נשאר בקרקפת יותר זמן (כ 10 ימים) הטיפול לא מתאים לגברים קרחים שאיבדו את השיער, אלא לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער. להגברת יעילות הטיפול יש לחזור עליו 3 פעמים (עם הפרש של חודש בין טיפול לטיפול) ולאחר מכן לחזור על הטיפול במידה והוא יעיל פעם/פעמיים בשנה.

טיפולים לפני ואחרי השתלת שיער

אוד מומלץ לבצע את טיפול ההזרקה כחודש לפני השתלת שיער, כדי להכין אספקת דם תקינה לזקיקים וכדי להקטין את הסיכויים לתופעת השוק לוס – שהיא בעצם איבוד של השיער הטבעי כתוצאה מהטראומה לקרקפת. בנוסף, רצוי לבצע עוד הזרקה כחודש לאחר השתלת שיער כדי לעזור לעור הקרקפת להחלים מהטיפול וכדי להקטין את האדמומיות בקרקפת. את ההזרקה השלישית מומלץ לעשות כ 3 חודשים לאחר ההשתלה כדי לתת בוסט לשיער המושתל לצאת בכך לקבל תוצאה מהירה יותר ומלאה יותר של השתלת השיער.

תוצאה לאחר שלושה טיפולים בלבד!!!

עלות כל טיפול הינה 800₪
למגיעים דרך מספרת דניאל שמש המחיר הינו 700₪ בלבד על כל טיפול!

לייעוץ חינם השאר פרטים